Kontaktinformasjon til et utvalg ansatte i Norsk Stål

Bruk filtrene for å se avdelingsvis, eller i henhold til markedssegment
Dersom du har en generell henvendelse kontakt oss på firmapost@norskstaal.no

Mekanisk og maritim industri

Anita Mathiassen

Distriktssjef
Avdeling: Asker
E-post: anita.mathiassen@norskstaal.no
Tlf: +47 954 43 850
Bygg og anlegg

Bjørn Blegeberg

Salgssjef
Avdeling: Bodø
E-post: bjorn.blegeberg@norskstaal.no
Tlf: +47 901 32 373
Bygg og anlegg
bts@norskstaal.no

Bjørn Sætherbakken

Salgssjef
E-post: bts@norskstaal.no
Tlf: 90653133
Bygg og anlegg

Dag Rønning

Salgskonsulent
Avdeling: Søgne
E-post: dg@norskstaal.no
Tlf: + 47 957 50 886
Energi og eksport
Edgar.Lunde@norskstaal.no

Edgar Lunde

Divisjonssjef Energi
E-post: Edgar.Lunde@norskstaal.no
Tlf: 91395449
Mekanisk og maritim industri
Eirik.Flom@norskstaal.no

Eirik Flom

Produktsjef Blikkenslager
E-post: Eirik.Flom@norskstaal.no
Bygg og anlegg

Elin Langholm

Distriktssjef
Avdeling: Klepp
E-post: elin.langholm@norskstaal.no
Tlf: +47 905 92 724
Bygg og anlegg
Erik.Larsen@norskstaal.no

Erik Larsen

Divisjonssjef Bygg og Anlegg
E-post: Erik.Larsen@norskstaal.no
Tlf: 91641496
Bygg og anlegg
fm@norskstaal.no

Frode Magnussen

Salgskonsulent
E-post: fm@norskstaal.no
Tlf: 41 69 25 58
Mekanisk og maritim industri
gaa@norskstaal.no

Geir Arne Aanesland

Produktsjef Tjenester
E-post: gaa@norskstaal.no
Tlf: 48237687
Mekanisk og maritim industri
Gunnar.Elvik@norskstaal.no

Gunnar Elvik

Distriktssjef
E-post: Gunnar.Elvik@norskstaal.no
Tlf: 97545844
Mekanisk og maritim industri

Ingvald Aase

Divisjonssjef Mekanisk og Maritim industri
Avdeling: Asker
E-post: ingvald.aase@norskstaal.no
Tlf: +47 982 40 342
Bygg og anlegg
Ivar.Gronsberg@norskstaal.no

Ivar Grønsberg

Distriktssjef
E-post: Ivar.Gronsberg@norskstaal.no
Tlf: 90168708
Mekanisk og maritim industri
Jan.Karlsen@norskstaal.no

Jan Karlsen

Salgssjef
E-post: Jan.Karlsen@norskstaal.no
Tlf: 90627432
Mekanisk og maritim industri
jah@norskstaal.no

Jan.A.Henriksen

Salgssjef
E-post: jah@norskstaal.no
Tlf: 95283250
Mekanisk og maritim industri
jb@norskstaal.no

Jostein Berntsen

Salgskonsulent
Avdeling: Horten
E-post: jostein.berntsen@norskstaal.no
Tlf: +47 480 88 037
Mekanisk og maritim industri
June.Hammer@norskstaal.no

June Hammer

Salgskonsulent
E-post: June.Hammer@norskstaal.no
Tlf: 90136769
Energi og eksport
jr@norskstaal.no

Jørn Rundhovde

Key Account Manager
E-post: jr@norskstaal.no
Tlf: 41595006
Mekanisk og maritim industri
kbf@norskstaal.no

Kjell Bjørnar Farstad

Salgssjef
E-post: kbf@norskstaal.no
Tlf: 46849690
Mekanisk og maritim industri

Kjell F. Simonsen

Distriktssjef
Avdeling: Trondheim
E-post: Kjell.Simonsen@norskstaal.no
Tlf: +47 913 19 876
Mekanisk og maritim industri

Kjell Lo Knudsen

Salgskonsulent
Avdeling: Trondheim
E-post: kjell.lo@norskstaal.no
Tlf: +47 922 40 801
Mekanisk og maritim industri
Kjetil.Honstad@norskstaal.no

Kjetil Honstad

Salgssjef
E-post: Kjetil.Honstad@norskstaal.no
Kundeportal
kristian.fjagesund@norskstaal.no

Kristian Fjågesund

Salgskonsulent
E-post: kristian.fjagesund@norskstaal.no
Tlf: 90037998
Mekanisk og maritim industri
kristina@norskstaal.no

Kristina S.W. Sliwa

Salgssjef
E-post: kristina@norskstaal.no
Tlf: 47648850
Bygg og anlegg
lbs@norskstaal.no

Leif Birger Skydsrud

Distriktssjef
E-post: lbs@norskstaal.no
Tlf: 91683832
Mekanisk og maritim industri
Lene.Soma@norskstaal.no

Lene Soma

Salgskonsulent
E-post: Lene.Soma@norskstaal.no
Tlf: 93490448
Økonomi
line.larsen@norskstaal.no

Line Larsen

Kredittsjef
Avdeling: Asker
E-post: line.larsen@norskstaal.no
Mekanisk og maritim industri
mgj@norskstaal.no

Morten G Johansen

Distriktssjef
E-post: mgj@norskstaal.no
Tlf: 95479444
Mekanisk og maritim industri
Morten.Stenby@norskstaal.no

Morten Stenby

Salgssjef
E-post: Morten.Stenby@norskstaal.no
Tlf: 95702650
Mekanisk og maritim industri
nmf@norskstaal.no

Nina M. Falise

Salgssjef
E-post: nmf@norskstaal.no
Tlf: 94867781
Bygg og anlegg
ojl@norskstaal.no

Ole Johny Løvbak

Salgskonsulent
E-post: ojl@norskstaal.no
Tlf: 98241112
Mekanisk og maritim industri
Ottar.Robb@norskstaal.no

Ottar Robb

Distriktssjef
E-post: Ottar.Robb@norskstaal.no
Tlf: 91786553
Bygg og anlegg

Randi Brodahl

Salgskonsulent
Avdeling: Larvik/Asker
E-post: randi.brodahl@norskstaal.no
Tlf: +47 959 40 453
Bygg og anlegg
ra@norskstaal.no

Reidar Askildsen

Distriktssjef
E-post: ra@norskstaal.no
Tlf: 90975056
Kundeportal
Roger.Jota@norskstaal.no

Roger Jota

Kundeservice
E-post: Roger.Jota@norskstaal.no
Tlf: 91683390
Bygg og anlegg
Rune.Eilertsen@norskstaal.no

Rune Eilertsen

Distriktssjef
E-post: Rune.Eilertsen@norskstaal.no
Bygg og anlegg
rune.hagen@norskstaal.no

Rune Hagen

Salgskonsulent
E-post: rune.hagen@norskstaal.no
Tlf: 93865990
Mekanisk og maritim industri
Rune.Sorensen@norskstaal.no

Rune Sørensen

Salgskonsulent
E-post: Rune.Sorensen@norskstaal.no
Tlf: 99323505
Mekanisk og maritim industri
Shane.Austbo@norskstaal.no

Shane C Austbo

Salgskonsulent
E-post: Shane.Austbo@norskstaal.no
Bygg og anlegg
steinar.botten@norskstaal.no

Steinar Botten

Distriktssjef
Avdeling: Trondheim
E-post: steinar.botten@norskstaal.no
Tlf: +47 908 93 013
Mekanisk og maritim industri
steinar.ostby@norskstaal.no

Steinar Ostby

Salgskonsulent
E-post: steinar.ostby@norskstaal.no
Tlf: 97117051
Mekanisk og maritim industri
Terje.Rolfsen@norskstaal.no

Terje Rolfsen

Salgskonsulent
E-post: Terje.Rolfsen@norskstaal.no
Mekanisk og maritim industri

Tor Inge Wersland

Salgskonsulent
Avdeling: Stavanger
E-post: TorInge.Wersland@norskstaal.no
Tlf: +47 913 97 707
Mekanisk og maritim industri
Tor.O.Sandkjernan@norskstaal.no

Tor Owe Sandkjernan

Salgssjef
E-post: Tor.O.Sandkjernan@norskstaal.no
Tlf: 95144028
Kundeportal
Torbjorn.Biering@norskstaal.no

Torbjørn Biering

Salgskonsulent
E-post: Torbjorn.Biering@norskstaal.no
Tlf: 48101211
Bygg og anlegg
Torunn.Stien@norskstaal.no

Torunn Stien

Salgssjef
E-post: Torunn.Stien@norskstaal.no
Tlf: 97728912
Mekanisk og maritim industri
Vegard.Fossli@norskstaal.no

Vegard Fossli

Distriktssjef
E-post: Vegard.Fossli@norskstaal.no
Tlf: 95209310
Mekanisk og maritim industri
Vidar.Hegdal@norskstaal.no

Vidar Hegdal

Salgssjef
E-post: Vidar.Hegdal@norskstaal.no
Tlf: 97477601
Bygg og anlegg
vilde.berg@norskstaal.no

Vilde Berg

Salgskonsulent
E-post: vilde.berg@norskstaal.no
Mekanisk og maritim industri

Ørjan Borén

Distriktssjef
Avdeling: Stavanger
E-post: orjan.boren@norskstaal.no
Tlf: +47 982 41 114
Bygg og anlegg

Øystein Torsen

Salgskonsulent
Avdeling: Trondheim
E-post: oystein.torsen@norskstaal.no
Tlf: +47 455 12 446
Bygg og anlegg

Åsta Wærnes

Distriktssjef
Avdeling: Larvik
E-post: Asta.Waernes@norskstaal.no
Tlf: +47 982 60 160