Kontaktinformasjon til et utvalg ansatte i Norsk Stål

Bruk filtrene for å se avdelingsvis, eller i henhold til markedssegment
Dersom du har en generell henvendelse kontakt oss på firmapost@norskstaal.no

Mekanisk og maritim industri

Anita Mathiassen

Distriktssjef
Avdeling: Asker
E-post: ama@norskstaal.no
Tlf: +47 954 43 850
Bygg og anlegg

Bjørn Blegeberg

Salgssjef
Avdeling: Bodø
E-post: bjorn.blegeberg@norskstaal.no
Tlf: +47 901 32 373
Mekanisk og maritim industri

Bjørn Solum

Salgssjef
Avdeling: Brumunddal
E-post: bjorn.solum@norskstaal.no
Tlf: +47 952 74 458
Bygg og anlegg
bts@norskstaal.no

Bjørn Sætherbakken

Salgssjef
E-post: bts@norskstaal.no
Tlf: +47 906 53 133
Bygg og anlegg
dr@norskstaal.no

Dag Rønning

Salgskonsulent
E-post: dr@norskstaal.no
Tlf: +47 957 50 886
Energi og eksport
Edgar.Lunde@norskstaal.no

Edgar Lunde

Divisjonssjef Energi
E-post: Edgar.Lunde@norskstaal.no
Tlf: +47 913 95 449
Mekanisk og maritim industri
Eirik.Flom@norskstaal.no

Eirik Flom

Produktsjef Blikkenslager
E-post: Eirik.Flom@norskstaal.no
Tlf: +47 952 99 225
Bygg og anlegg

Elin Langholm

Distriktssjef
Avdeling: Klepp
E-post: elin.langholm@norskstaal.no
Tlf: +47 905 92 724
Bygg og anlegg
Erik.Larsen@norskstaal.no

Erik Larsen

Divisjonssjef Bygg og Anlegg
E-post: Erik.Larsen@norskstaal.no
Tlf: +47 916 41 496
Bygg og anlegg
fm@norskstaal.no

Frode Magnussen

Salgskonsulent
E-post: fm@norskstaal.no
Tlf: +47 416 92 558
Mekanisk og maritim industri
gaa@norskstaal.no

Geir Arne Aanesland

Produktsjef Tjenester
E-post: gaa@norskstaal.no
Tlf: +47 482 37 687
Mekanisk og maritim industri
Gunnar.Elvik@norskstaal.no

Gunnar Elvik

Distriktssjef
E-post: Gunnar.Elvik@norskstaal.no
Tlf: +47 975 45 844
Mekanisk og maritim industri

Ingvald Aase

Divisjonssjef Mekanisk og Maritim industri
Avdeling: Asker
E-post: ingvald.aase@norskstaal.no
Tlf: +47 982 40 342
Bygg og anlegg
Ivar.Gronsberg@norskstaal.no

Ivar Grønsberg

Distriktssjef
E-post: Ivar.Gronsberg@norskstaal.no
Tlf: +47 901 68 708
Mekanisk og maritim industri
jah@norskstaal.no

Jan A. Henriksen

Salgssjef
E-post: jah@norskstaal.no
Tlf: +47 952 83 250
Mekanisk og maritim industri
Jan.Karlsen@norskstaal.no

Jan Karlsen

Salgssjef
E-post: Jan.Karlsen@norskstaal.no
Tlf: +47 906 27 432
Mekanisk og maritim industri
jb@norskstaal.no

Jostein Berntsen

Salgskonsulent
Avdeling: Horten
E-post: jostein.berntsen@norskstaal.no
Tlf: +47 480 88 037
Mekanisk og maritim industri
June.Hammer@norskstaal.no

June Hammer

Salgskonsulent
E-post: June.Hammer@norskstaal.no
Tlf: +47 901 36 769
Energi og eksport
jr@norskstaal.no

Jørn Rundhovde

Key Account Manager
E-post: jr@norskstaal.no
Tlf: +47 415 95 006
Mekanisk og maritim industri
kbf@norskstaal.no

Kjell Bjørnar Farstad

Salgssjef
E-post: kbf@norskstaal.no
Tlf: +47 468 49 690
Mekanisk og maritim industri

Kjell F. Simonsen

Distriktssjef
Avdeling: Trondheim
E-post: Kjell.Simonsen@norskstaal.no
Tlf: +47 913 19 876
Mekanisk og maritim industri
Kjetil.Honstad@norskstaal.no

Kjetil Honstad

Salgssjef
E-post: Kjetil.Honstad@norskstaal.no
Tlf: +47 909 79 577
Kundeportal
kristian.fjagesund@norskstaal.no

Kristian Fjågesund

Salgskonsulent
E-post: kristian.fjagesund@norskstaal.no
Tlf: +47 900 37 998
Mekanisk og maritim industri
kristina@norskstaal.no

Kristina S. W. Sliwa

Salgssjef
E-post: kristina@norskstaal.no
Tlf: +47 476 48 850
Bygg og anlegg
lbs@norskstaal.no

Leif Birger Skydsrud

Distriktssjef
E-post: lbs@norskstaal.no
Tlf: +47 916 83 832
Mekanisk og maritim industri
Lene.Soma@norskstaal.no

Lene Soma

Salgskonsulent
E-post: Lene.Soma@norskstaal.no
Tlf: +47 934 90 448
Økonomi
line.larsen@norskstaal.no

Line Larsen

Kredittsjef
Avdeling: Asker
E-post: line.larsen@norskstaal.no
Mekanisk og maritim industri
mgj@norskstaal.no

Morten G Johansen

Distriktssjef
E-post: mgj@norskstaal.no
Tlf: +47 954 79 444
Mekanisk og maritim industri
Morten.Stenby@norskstaal.no

Morten Stenby

Salgssjef
E-post: Morten.Stenby@norskstaal.no
Tlf: +47 957 02 650
Mekanisk og maritim industri
nmf@norskstaal.no

Nina M. Falise

Salgssjef
E-post: nmf@norskstaal.no
Tlf: +47 948 67 781
Bygg og anlegg
ojl@norskstaal.no

Ole Johny Løvbak

Salgssjef
E-post: ojl@norskstaal.no
Tlf: +47 982 41 112
Mekanisk og maritim industri
Ottar.Robb@norskstaal.no

Ottar Robb

Distriktssjef
E-post: Ottar.Robb@norskstaal.no
Tlf: +47 917 86 553
Bygg og anlegg

Randi Brodahl

Salgskonsulent
Avdeling: Larvik/Asker
E-post: randi.brodahl@norskstaal.no
Tlf: +47 959 40 453
Bygg og anlegg
ra@norskstaal.no

Reidar Askildsen

Distriktssjef
E-post: ra@norskstaal.no
Tlf: +47 909 75 056
Kundeportal
Roger.Jota@norskstaal.no

Roger Jota

Kundeservice
E-post: Roger.Jota@norskstaal.no
Tlf: +47 916 83 390
Bygg og anlegg
Rune.Eilertsen@norskstaal.no

Rune Eilertsen

Distriktssjef
E-post: Rune.Eilertsen@norskstaal.no
Tlf: +47 970 11 198
Bygg og anlegg
rune.hagen@norskstaal.no

Rune Hagen

Salgskonsulent
E-post: rune.hagen@norskstaal.no
Tlf: +47 938 65 990
Mekanisk og maritim industri
Rune.Sorensen@norskstaal.no

Rune Sørensen

Salgskonsulent
E-post: Rune.Sorensen@norskstaal.no
Tlf: +47 993 23 505
Mekanisk og maritim industri
Shane.Austbo@norskstaal.no

Shane C Austbo

Salgskonsulent
E-post: Shane.Austbo@norskstaal.no
Tlf: +47 908 18 815
Bygg og anlegg
steinar.botten@norskstaal.no

Steinar Botten

Distriktssjef
Avdeling: Trondheim
E-post: steinar.botten@norskstaal.no
Tlf: +47 908 93 013
Mekanisk og maritim industri
steinar.ostby@norskstaal.no

Steinar Ostby

Salgskonsulent
E-post: steinar.ostby@norskstaal.no
Tlf: +47 971 17 051
Mekanisk og maritim industri

Stian Hansen Svåsand

Salgskonsulent
Avdeling: Bergen
E-post: shs@norskstaal.no
Tlf: +47 405 29 536
Bygg og anlegg

Svenn Erik Øverum-Eggen

Salgskonsulent
Avdeling: Larvik
E-post: SvennErik.Eggen@norskstaal.no
Tlf: +47 922 27 077
Mekanisk og maritim industri
Terje.Rolfsen@norskstaal.no

Terje Rolfsen

Salgskonsulent
E-post: Terje.Rolfsen@norskstaal.no
Tlf: +47 992 72 480
Mekanisk og maritim industri

Tor Inge Wersland

Salgskonsulent
Avdeling: Stavanger
E-post: TorInge.Wersland@norskstaal.no
Tlf: +47 913 97 707
Mekanisk og maritim industri
Tor.O.Sandkjernan@norskstaal.no

Tor Owe Sandkjernan

Salgssjef
E-post: Tor.O.Sandkjernan@norskstaal.no
Tlf: +47 951 44 028
Kundeportal
Torbjorn.Biering@norskstaal.no

Torbjørn Biering

Salgskonsulent
E-post: Torbjorn.Biering@norskstaal.no
Tlf: +47 481 01 211
Bygg og anlegg
Torunn.Stien@norskstaal.no

Torunn Stien

Salgssjef
E-post: Torunn.Stien@norskstaal.no
Tlf: +47 977 28 912
Mekanisk og maritim industri
Vegard.Fossli@norskstaal.no

Vegard Fossli

Distriktssjef
E-post: Vegard.Fossli@norskstaal.no
Tlf: +47 952 09 310
Mekanisk og maritim industri
Vidar.Hegdal@norskstaal.no

Vidar Hegdal

Salgssjef
E-post: Vidar.Hegdal@norskstaal.no
Tlf: +47 974 77 601
Bygg og anlegg
vilde.berg@norskstaal.no

Vilde Berg

Salgskonsulent
E-post: vilde.berg@norskstaal.no
Tlf: +47 994 20 172
Mekanisk og maritim industri

Ørjan Borén

Distriktssjef
Avdeling: Stavanger
E-post: orjan.boren@norskstaal.no
Tlf: +47 982 41 114
Bygg og anlegg
oystein.torsen@norskstaal.no

Øystein Torsen

Salgskonsulent
Avdeling: Trondheim
E-post: oystein.torsen@norskstaal.no
Tlf: +47 455 12 446
Bygg og anlegg

Åsta Wærnes

Distriktssjef
Avdeling: Larvik
E-post: Asta.Waernes@norskstaal.no
Tlf: +47 982 60 160